Florigjini

Florigjini смотреть последние обновления за сегодня на .

Real People | Akuzoi burrin publikisht. Vjollca me çantën n'krah rrëfen jetën e saj sot (22.10.2022)

243253
2120
329
00:23:07
22.10.2022

“Real People” nga Flori Gjini është programi që sjell njeriun e vërtetë dhe të zakonshëm, por me historinë e jashtëzakonshme. Histori të treguara nga vetë ata, ku gjithkush gjen një copëz të realitetit që sfumohet, por që nuk humbet kurrë. Personazhe që rrëfejnë dhe që sjellin mesazhe të forta për shoqërinë. I gjejmë mes nesh, por harrojmë të flasim gjatë me ta. #realpeople #njerez #florigjini #euronewsalbania Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Flori nxjerr Vjollcën për kafe. 'Shihja kudo videot me zërin tim' vjollca tregon momentet e vështira

179556
1058
146
00:10:59
22.10.2022

“Real People” nga Flori Gjini është programi që sjell njeriun e vërtetë dhe të zakonshëm, por me historinë e jashtëzakonshme. Histori të treguara nga vetë ata, ku gjithkush gjen një copëz të realitetit që sfumohet, por që nuk humbet kurrë. Personazhe që rrëfejnë dhe që sjellin mesazhe të forta për shoqërinë. I gjejmë mes nesh, por harrojmë të flasim gjatë me ta. #realpeople #njerez #florigjini #euronewsalbania Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Flori Gjini nuk do të jetë më pjesë e programit Shqipëria Live, ja ku do e shihni-Shqipëria Live

17138
56
11
00:01:37
10.06.2022

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShqiperiaLive#TopChannel

Flori Gjini debat me gazetaren Edlira Qefalia

6048
31
3
00:03:13
20.10.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Flori Gjini dhe Greta Topjana tregojnë 6 gabimet që bëjnë teksa rrinë ulur

769
5
1
00:03:58
26.10.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

“Pushime On Top” pa Flori Gjini? Flet Ori Nebijaj: “Nuk e ka…” - Më lër të flas

10749
56
3
00:01:45
17.06.2022

"Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të Premte mbrëma në "Më lër të flas". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Pre-Big Brother | Mami Argjires na shtron darken😍

14001
218
28
00:09:31
01.01.2022

Follow: - Instagram: 🤍 - TikTok: tiktok.com/🤍florigjini6 #FloriGjini #TeamFlori #fypage #BigBrotherLive

Ja si e thumbon Flori Gjini, Boren dhe Donaldin

157
3
1
00:01:06
02.11.2022

I ftuar së fundmi në "Natën me Aulonën", Flor Gjini nuk e kurseu një thumb të fortë për moderatoren e "Dancing With the Stars", Bora Zemanin dhe moderatorin e "Më lër të flas", Donald Veshajn. Teksa tregoi se i ishte propozuar të ishte pjesë e spektaklit në "Gold Room" dhe në "Fun Club", moderatori u shpreh se atij nuk i pëlqen ta marrë vëmendjen me puthje.

Erjona i bën të papriturën Florit,largohet nga studio gjatë transmetimit -Shqipëria Live 1Prill 2021

78966
387
12
00:02:08
01.04.2021

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShqiperiaLive#TopChannel

(Ekskluzive) Flori Gjini braktis Top-Channel!

416
4
0
00:01:47
23.09.2022

#CllevioSerbiano #Noizy #Donald Veshaj #BoraZemani #Beatrix Ramosaj #Çudi #PikÇuditje *Theksojme qe videot i perpunojme vetem me foto pa prekur privatesine e te tjereve dhe te drejtat e autorit* *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS*

Habit miku i Einxhel, Flori Gjini: Shoqëria jonë nuk e pranon Beniadën | Fan Club

7313
28
5
00:02:00
28.11.2021

« Fan Club » rikthehet këtë sezon në ekran për të komentuar live gjithçka ndodh në shtëpinë e « Big Brother Vip Albania ». Protagonistë janë vetë banorët të cilët vijnë ekskluzivisht në «Fan Club» pasi kanë lënë shtëpinë. Opinione dhe analiza nga profesionistë të medias. Një panel me teleshikues dhe fansa. Ndërveprim në kohë reale në rrjetet sociale. Autore/Moderatore : Dojna Mema Opinioniste : Iva Tiço Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherVipFanClub#FanClub#TopChannel

80-vjeçari patriot që shkrep foto çasti | Real People

2016
24
4
00:26:59
03.12.2022

"Real People" nga Flori Gjini është programi që sjell njeriun e vërtetë dhe të zakonshëm, por me historinë e jashtëzakonshme. Histori të treguara nga vetë ata, ku gjithkush gjen një copëz të realitetit që sfumohet, por që nuk humbet kurrë. Personazhe që rrëfejnë dhe që sjellin mesazhe të forta për shoqërinë. I gjejmë mes nesh, por harrojmë të flasim gjatë me ta. #realpeople #njerez #florigjini #euronewsalbania Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Intervista e parë si çift,Einxhel & Dj Dagz i rrëfejnë të gjitha,japin lajmin e ëmbël-Pushime On Top

443900
3186
245
00:18:08
16.08.2022

Autore: Ori Nebijaj Prezantojnë: Ori Nebiaj dhe Flori Gjini Programi "Pushime on Top" është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #PushimeOnTop#TopChannel

Mjeku psikiatër: Dua ta sqaroj kokë më kokë me Berishën, është keqinformuar

4815
16
4
00:00:53
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Flori Gjini i kthehet Big Mamës: Ti a do e merrje ishin / të dashurin e shoqes? E Diell 30/01/2022

2342
4
2
00:02:03
30.01.2022

Autore & Moderatore: Alesia Bami Juria: Flori Gjini, Big Mama, Gerta Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

NE NUK BËJMË PËR PRINDËR, PËRFUNDIMISHT!😅

51733
537
12
00:07:15
13.02.2020

Të çmendur në Prishtinë! Në një udhëtim të papriturash drejt Kosovës me miqtë e mi, duke filluar nga vonesat e deri tek një aksident i vogël!! Nëse e keni pyetur veten deri tani, ja çfarë ndodh realisht kur mbledh disa “të çmendur” për një “roadtrip”! Pjesa e parë: 🤍 Pjesa e dytë: 🤍 Follow Flori on Instagram: 🤍 Like Flori on Facebook: 🤍 Follow Fjorabla on Instagram: 🤍 Follow Graciano on Instagram: 🤍 Follow Argjira on Instagram: 🤍 Follow Einxhel on Instagram: 🤍 Video Editor: Sara Rama 🤍 #FloriGjini #TravelVlog #Travel #Kosovo #Prishtina

Romancë mes Einxhel dhe Dagz? Flet miku i ngushtë, Flori Gjini: Shikoj shkëndija! | Fan Club

15970
49
12
00:02:05
28.11.2021

« Fan Club » rikthehet këtë sezon në ekran për të komentuar live gjithçka ndodh në shtëpinë e « Big Brother Vip Albania ». Protagonistë janë vetë banorët të cilët vijnë ekskluzivisht në «Fan Club» pasi kanë lënë shtëpinë. Opinione dhe analiza nga profesionistë të medias. Një panel me teleshikues dhe fansa. Ndërveprim në kohë reale në rrjetet sociale. Autore/Moderatore : Dojna Mema Opinioniste : Iva Tiço Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherVipFanClub#FanClub#TopChannel

Flori Gjini dhe Ori Nebijaj zbulojnë Amazonën shqiptare - Pushime On Top

1796
13
0
00:19:26
21.07.2022

Autore: Ori Nebijaj Prezantojnë: Ori Nebiaj dhe Flori Gjini Programi "Pushime on Top" është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #PushimeOnTop#TopChannel

Me këpucë të grisura në Samit - Pjesa 2/ 07.12.2022

1808
3
9
00:19:50
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Sqaron mjeku psikiatër: Gert Shehu dëgjon zëra, ndaj e ka gjuajtur Berishën

199
1
2
00:02:18
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Elsa Ballauri: Nuk mund të ketë polic që të ruajë çdo qytetar në protestë

167
1
1
00:02:08
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Erjona Rusi dhe Flori Gjini,tregojnë se ç'bëjnë pas çdo emisioni të "Shqipëria Live"-Ëndërrtjerrësit

1076
2
0
00:03:27
02.04.2022

Për herë të parë, ata do të bëhen të gjithë bashkë! Çdo të diel, në orën 21:00, vjen "Ëndërrtjerrësit". Kujtime e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më parë dhe një ribashkim i atyre që e kanë bërë Top Channel ekranin e të gjithë shqiptarëve. Nën moderimin e Ori Nebijaj, personazhet më të dashur të ekranit, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e të vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit. Nga vizioni i Presidentit të ndjerë, Z. Dritan Hoxha, tek transmetimet e para e deri tek prapaskenat e programeve të sotme, gjithë çfarë ka shenjuar këto 20 vite, vjen nën sytë e figurave që do të tregojnë historinë e tyre dhe përmes saj historinë e një televizioni që bëri historinë tuaj. Moderatore: Ori Nebijaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ëndërrtjerrësit#TopChannel#TopChannel20vjet

Flori Gjini zbulon arsyen pse u ndalua nga policët në Dhërmi, ja çfarë nuk patë - Pushime On Top

950
5
1
00:01:37
15.07.2022

Autore: Ori Nebijaj Prezantojnë: Ori Nebiaj dhe Flori Gjini Programi "Pushime on Top" është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #PushimeOnTop#TopChannel

Eksperti Softa: Me sulmin ndaj Berishës dështoi siguria

182
2
2
00:01:32
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Flet deputetja Ori Nebijaj: Ja pse nuk isha dje në protestë

903
3
1
00:02:23
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Flet mjeku i agresorit të Berishës: E kam pacient, vuan nga paranoja, nga halucinacionet

1026
4
3
00:01:51
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Ja pse kryeministri gjerman më ngjan më shumë me shqiptarët

77
0
0
00:00:47
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Promo | "Pushime on Top" me Ori Nebijaj dhe Flori Gjini nga e hëna në të premte ora 18:00 !

1450
5
1
00:00:51
29.06.2022

Programi "Pushime on Top" është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare. Autore: Ori Nebijaj Prezantojnë: Flori Gjini dhe Ori Nebijaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #PushimeOnTop#TopChannel

“Nga Përputhen në parlament”, këto janë budalliqe të portaleve

490
3
2
00:00:50
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Flori Gjini pyet të ftuarit, nëse rri nudo në shtëpi, a jam natyralist?

32
0
1
00:01:52
25.11.2022

#florigjini #goodmorningsalbanias Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Flori Gjini brenda shpellës unike të Gajtanit - Pushime On Top

381
3
0
00:03:02
20.07.2022

Autore: Ori Nebijaj Prezantojnë: Ori Nebiaj dhe Flori Gjini Programi "Pushime on Top" është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #PushimeOnTop#TopChannel

Kryeministri holandez me këpucë të grisura, fotografi: Më kujtoi gjirokastritët

342
1
0
00:02:10
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Flet fotografi: Ja si e pikasa kryeministrin me këpucë të grisura në Samit

328
1
0
00:01:15
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Ori Nebiaj flet si deputete - Pjesa 3 / 07.12.2022

621
5
0
00:25:42
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Imami kundër Big Brother, zhgënjehet nga Erjona Rusi dbe Flori Gjini - #Expuls

2280
15
4
00:02:13
07.11.2021

#rtvora #expuls #ronaldosharka Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra! Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Flori Gjini i dhuron trëndafil vajzave: Bravo ju qoftë, jeni më të mirat…E Diell 13/02/2022

1228
7
0
00:03:51
13.02.2022

Autore & Moderatore: Alesia Bami Juria: Flori Gjini, Big Mama, Gerta Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Flori Gjini i bën ngacmimin pikant Gertës: S’kemi s’kemi, por Roma si shtëpi e dytë… EDiell 20/02/22

1144
5
0
00:02:14
20.02.2022

VAJZAT ME KORDELE Autore & Moderatore: Alesia Bami Juria: Flori Gjini, Big Mama, Gerta Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Ori Nebijaj: Ambicia ime nuk ishte mandati

173
0
0
00:03:44
07.12.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Flori Gjini. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Назад
Что ищут прямо сейчас на
florigjini 关注 робот RealLifeLore engine repair 지름 jay guevarra issue 律法 Munka dndm deep house كيش أم أسيل noches pasadas rosyjska agresja payal gaming Kamizela Dawid кто последний выйдет из машины fun2u challenge arabic greavard походка 끈기